חיפוש ומציאת מגרש


מאמר זה נוגע למגרשים לבניה עצמית מיידית בלבד. 

ישנם מספר אמצעים לאיתור המגרש עלינו להשתמש בכולם על מנת לאתר את המגרש הנכון


המדיה המסורתית - העיתונות

בעזרת העיתונות ובעיקר העיתונות המקומית המפורסמת בסוף השבוע נוכל לאתר מגרשים אשר מפורסמים במדיה זו, צורת פרסום זו הולכת ודועכת בגלל כוחו של האינטרנט אך מנסיוני רבים מלקוחותי איתרו דווקא בעזרת מדיה זו מגרשים אטרקטיבים.

לוחות האינטרנט

לוחות האינטרנט הגדולים מאכלסים בתוכם מגרשים רבים אך מנסיוני מאחר והפרסום הוא בחינם אין להתייחס לרמות המחירים המפרסמות בלוחות אלו כאורים ותומים מכיוון שחלק מבעלי המגרשים למכירה מפרסמים מספר מודעות פיקטיביות במחירים גבוהים על מנת  לייצר רמה גבוהה של מחירים.

בנוסף לכך קיימים במדיה זו בגלל שהיא חינם תופעת הדייגים - אנשים שמפרסמים מגרשים במחירים גבוהים של 30 אחוז ממחיר השוק בגלל שהפרסום הוא בחינם אולי הם ידוגו איזה פרייר כפי שהם נקראים בלשון בעלי המקצוע בנדל"ן.

על מנת לזהות את רמות המחירים האמיתיות השתמשו במאגר המידע של מס שבח תוכלו להבין את האמצעי על ידי המאמר שלי באתר שאל את טל - חפשו בגוגל : שאל את טל איתור עסקאות אחרונות


מתווכים

מתווכים מקצועיים חשופים לכל המידע הרלוונטי לאזור ולכל הנדל"ן הקיים באיזורם, בשיחה עם מתווך אחרי שהבנתם את רמות המחירים הגדירו לו מה אתם מחפשים ואת טווח המחיר במידה והוא איתר שכרו היה כדאי ביחס למחיר אותו הוא הצליח להשיג.

מנהל מקרקעי ישראל
לשכת שמאי מקרקעין בישראל
התאחדות הקבלנים
משרד הבינוי והשיכון
Ministry of Industry
משרד האוצר
מאגר המגרשים הגדול בישראל וכל מה שחובה לדעת שקונים מגרש להשקעה ולבניה
קבוצת נדל״ן דיל